درخواست خدمات از نزدیکترین شعبه

لوله بازکنی همدان

لوله بازکنی همدان

ارزانترین خدمات لوله بازکنی همدان را فقط با یک تماس از شرکت شربت اوغلو درخواست نمایید. سرویس دهی 24 ساعته بدون تعطیلی (حتی تعطیلات رسمی) رفع گرفتگی لوله های فاضلاب با دستگاه برقی و فنرهای مخصوص بدون کوچکترین خرابی 100% تضمینی.

فهرست مطالب

خدمات لوله بازکنی

لیست خدمات شربت اوغلو

لوله بازکنی همدان – تخلیه چاه همدان – تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تصویری – لوله کشی آب و فاضلاب – رفع نم، بو، چکه – در آوردن اجسام از لوله فاضلاب – چاه بازکنی – لایروبی چاه و انجام کلیۀ کارهای  تاسیساتی.

گرفتگی لوله فاضلاب

علت گرفتگی لوله های فاضلاب

1_ مسدودی لوله های فاضلاب در ساختمان های قدیمی به دلیل انباشته شدن جرم و رسوبات.

2_ شستن ظروف چرب و ریختن پسماندۀ غذایی، ریختن تفاله چایی و…

3_ انداختن دستمال، نوار بهداشتی و دیگر وسایل غیر قابل تجزیه.

4_ افتادن صابون، تراش، ریختن مو

5_ در برخی ساختمان ها موقع ساخت بدلیل رعایت نکردن لوله کش مصالح ساختمانی مثل:(سیمان، شن و ماسه، قیر)باعث ایجاد گرفتگی می شوند.

ویژگی های شربت اوغلو

ویژگی های شربت اوغلو

مجموعۀ شربت اوغلو ارائه دهندۀ خدمات لوله بازکنی همدان و دیگر خدمات متنوع در سراسر همدان می باشد. تخصص و ارادۀ ما ارائه خدمات ارزان و تضمینی با سرویسکاران مجرب و بروزترین تجهیزات دنیاست.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

اگر به هر دلیلی در هر ساعت از شبانه روز با گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شدید و به خدمات لوله بازکنی همدان و یا دیگر خدمات آب و فاضلاب نیاز داشتید، می توانید با یک تماس درخواست خدمات خود را ثبت نمایید.

سرویس فوری 20 دقیقه

سرویس 20 دقیقه

مهم نیست در کدام منطقه از استان همدان ساکن هستید! مجموعه ما با داشتن 20 سرویسکار سیار در همدان با اولین تماس شما نزدیکترین لوله بازکن را جهت برطرف کردن گرفتگی به محل اعزم می شود.

معتبرترین شرکت لوله بازکنی

معترترین شرکت خدماتی

شربت اوغلو با داشتن 35 شعبۀ فعال در سراسر ایران یکی از بزرگترین خدمات دهنده های کشوری می باشد و با افتخار میزبان بیش از 25 هزار مشتری دائم است. اگر تاکنون از خدمات لوله بازکنی همدان استفاده نکردید فقط با یک تماس به جمع هزاران مشتری ما بپیوندید.

روش های خانگی جهت لوله بازکنی همدان

به هر حال ممکن است لوله های فاضلاب منزل یا محل کارتان به هر دلیلی مسدود شوند. گرفتگی توالت و توالت فرنگی، گرفتگی سینک ظرفشویی، گرفتگی خروجی حمام، گرفتگی کفشوی پارکینگ، پشت بام و… همه جزء رایج ترین گرفتگی های لوله فاضلاب هستند که برای رفع گرفتگی آنها روش های مختلفی مطرح شده است.

چاه بازکنی با تلمبه دستی

چاه بازکنی بوسیله تلمبه دستی

با اطمینان می توان گفت که ساده ترین دستگاه لوله بازکنی همدان همین تلمبه دستی است که به آن چاه بازکن هم گفته می شود. این وسیله ساده و ارزان بسیاری از گرفتگی های غیر سخت را باز می کند و نیاز شما به لوله بازکن و صرف هزینه را رفع می نماید.

چاه بازکن با فنر دستی

چاه بازکنی با فنر دستی

دیگر روش لوله بازکنی خانگی استفاده از فنر دستی است. این وسیله ساده می تواند تمام گرفتگی های لوله را باز نماید. اگر با تلمبه نتوانستید گرفتگی را باز کنید وقت آن است که شانس خود را بوسیله فنر دستی امتحان کنید.

لوله بازکن با محلول

لوله بازکنی با محلول های مجاز

محلول های مجاز را باید از فروشگاه های معتبر تهیه نمود و از غیر اسیدی بودن آن مطمئن بود. ودر استفاده از آن باید نکات ایمنی را کامل رعایت کرد تا از بروز مشکلات بدتر جلوگیری کنید. اگر به هردلیلی گرفتگی سخت بود و موفق به بازکردن لوله نشدید کافیست با لوله بازکنی قزوین تماس بگیرید.

خدمات لوله بازکنی شربت اوغلو

شربت اوغلو از چه روش هایی جهت لوله بازکنی همدان استفاده می کند؟

شرکت شربت اوغلو از بهترین و بروزترین دستگاه های مخصوص لوله بازکنی استفاده می کند. به همین دلیل کیفیت کار شربت اوغلو نسبت به رقبا بسیار بالا بوده و تعرفه آن نیز ارزان تر از دیگر همکاران می باشد. علاوه بر این ما از سرویسکارهای حرفه ای و با تجربه برای لوله بازکنی همدان استفاده می کنیم که این باعث رضایت مشتریان از نحوه خدمات رسانی ما می باشد.

دستگاه ژنراتور

لوله بازکنی با دستگاه فنر زن برقی

این روش بهترین و کاربردی ترین روش برای بازکردن گرفتگی لوله های فاضلاب است. اما استفاده از آن ملزم به داشتن دستگاه است، شرکت های لوله بازکنی همگی با استفاده از این دستگاه گرفتگی های لوله ها را باز می کنند.

پمپ تراکم هوا

رفع گرفتگی بوسیلۀ پمپ تراکم هوا

زمانی که از دستگاه تراکم هوا استفاده می شود حتماً باید فردی عملیات لوله بازکنی همدان را انجام دهد که تجربه و تخصص کافی در این کار را داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است در کار مشکلی ایجاد شده و خسارت به لوله ها وارد شود، جای هیچ نگرانی نیست چون تمام سرویسکاران ما دارای مهارت و تجربه کافی جهت کار با پمپ تراکم هوا می باشند.

هزینه لوله بازکنیهزینۀ خدمات لوله بازکنی همدان چقدر است؟

هزینه لوله بازکنی در همدان به موارد زیر بستگی دارد:

1_ نوع دستگاه مورد استفاده جهت برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب

2_ طول و قطر فنر مورد استفاده (برای لوله های با سایز های مختلف، فنر مناسب با همان لوله مورد استفاده قرار می گیرد تا لوله ها آسیب نبینند)

3_ شدت گرفتگی (وجود سیمان، ریشه درخت، شن و ماسه، یا دیگر اجسام سخت)

این اطمینان را میدهیم که هزینه های ما زیر قیمت سایر همکاران می باشد.

کیفیت لوله بازکنی 100% تضمینی

آیا شربت اوغلو مورد اعتماد است؟

نکته قابل توجهی که همواره باید به آن اشاره نمود این است که تمامی متخصصان ما با تجربه و دارای تاییدیه صلاحیت، گواهی عدم سوء پیشینه، با اخلاق و منصف هستند. این به معنای اطمینان 100 درصدی جهت ورود این متخصصان به منزل شما است.

در ضمن سرویسکاران ما از جدیدترین تجهیزات و ابزارها برای لوله بازکنی همدان استفاده می کنند.

هدف مجموعۀ شربت اوغلو جلب رضایت مشتریست

تخلیه چاه مکانیزه

تخلیه چاه همدان

آیا می دانید خالی کردن چاه از ریزش چاه جلوگیری می کند و هرچاه برای جلوگیری از این خطر نیاز به بازدید سالانه دارد؟ تخلیه به موقع چاه از فرسوده شدن چاه و خطرات جانبی آن جلوگیری می کند.

این خطرات بسیار جدی هستند و در صورت عدم رعایت و بی توجهی به این امر باعث حوادث جبران ناپذیر خواهد شد.

خالی کردن چاه فاضلاب و سپتینک توسط تانکرهای مجهز به پمپ لجن کش و مکنده

تخلیه چاه مکانیزه کاملاً تضمینی بوسیلۀ پمپ های لجن کش در اسرع وقت

تشخیص دقیق محل درب چاه با دستگاه.

گرفتگی توالت فرنگی

رفع گرفتگی توالت فرنگی

لوله بازکن های ای مجموعه با بررسی های دقیق علت گرفتگی را پیدا کرده و از بهترین روش جهت بازکردن توالت فرنگی استفاده می کنند.

بازکردن گرفتگی توالت فرنگی بدون کوچکترین خط و خش کاملاً بهداشتی.

گرفتگی سینک ظرفشویی

رفع گرفتگی خروجی سینک آشپزخانه

متخصصین شربت اوغلو با داشتن فنرهای مخصوص و جداگانه عملیات برطرف کردن گرفتگی لوله آشپزخانه را در کمترین زمان ممکن  و بهترین کیفیت انجام می دهند.

مهارت و نظافت را از ما بخواهید.

گرفتگی توالت ایرانیرفع گرفتگی توالت ایرانی

بازکردن توالت معمولی بوسیلۀ دستگاه ژنراتور برقی و فنرهای فولادی کاملاً بهداشتی و 100% تضمینی.

رسوب تراشی لوله های توالت ایرانی امری حیاتی می باشد که این کار باعث از بین رفتن جرم دور لوله شده و قطر لوله بزرگتر میشود.

گرفتگی حمام

رفع گرفتگی وان و زیردوشی حمام

رفع گرفتگی لوله حمام بوسیله دستگاه برقی و پمپ تراکم هوا 100% تضمینی.

گرفتگی خروجی وان توسط با تجربه ترین سرویسکار بدون کوچکترین خرابی کاملاً بهداشتی.

گرفتگی روشویی

رفع گرفتگی خروجی روشویی

بازکردن خروجی روشویی با فنرهای مخصوص و سرویسکاران ماهر و کاربلد 100% تضمینی.

بدلیل کوچک بودن سایز لوله روشویی حتماً باید از فنر مخصوص استفاده کرد تا باعث سوراخ شدن لوله نشوید.

در آوردن اجسام از لوله

درآوردن اجسام از لوله

متخصصان ما با استفاده از دستگاه های مکش و چنگگ های مخصوص وسایل افتاده داخل لوله مانند:(گوشی موبایل، انگشتر، دسبند، ساعت و…)را خارج می کنند.

کافیست با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی شبانه روزی

لوله بازکنی همدان شبانه روزی

گرفتگی لوله های فاضلاب آشپزخانه، حمام، توالت و… در ساعاتی از شب باعث نگرانی و خسارات زیادی میشود برای همین شرکت شربت اوغلو بدون تعطیلی به صورت 24 ساعته در حال فعالیت می باشد. تمامی مراحل لوله بازکنی شبانه روزی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام می گردد، تا مشتریان گرامی از خدمات این مجموعه به نحو احسن رضایت داشته باشند. هر بخش از منزل یا محل کار شما که دچار گرفتگی لوله فاضلاب شده را بدون اینکه حتی کوچکترین آسیبی به دیگر تجهیزات منزل وارد شود را انجام می دهیم و بهترین و مناسب ترین روش را جهت لوله بازکنی همدان انتخاب می کنیم.

کافیست با ما تماس بگیرید.

09198010210 تماس با کارشناس